CANLI YAYINDA GERGİNLİK

İbrahim Tatlıses 'Nota bilmem, rota bilirim' deyince Muazzez Abacı kızdı: 'Eğitim çok önemli. Zaten sen elif'i görsen mertek sanırsın'..

Magazin

CANLI YAYINDA GERGİNLİK Star televizyonunda yayınlanan 'Hayalin İçin Söyle' adlı yarışma programında jüri üyeleri Muazzez Abacı ve İbrahim Tatlıses tartışma yaşandı. İşte devlerin birbirine söylediği sözler:

Abacı: (yarışmacıya) Notaya göre okudun, aferin.

Tatlıses: Ben notadan anlamam, benim rotam var, şarkıyı detone okudun.

Abacı: Benim mesleğimi eleştiremezsin. Ben bunun eğitimini gördüm. Eğitim şart. Ben, senin tarafından eğitimin ayaklar altına alınmasına karşıyım.

Tatlıses: Ben eğitime karşı olduğumu söylemedim. Ben sadece 'Notadan anlamam' dedim.

Abacı: Size saygı duyuyorum. İbrahim Tatlıses olmuşsunuz. Bu ülkeye sizin gibi sesi güzel olan insan pek nadir gelir. Ama eğitimi ayaklar altına alamazsınız. Sen zaten elifi görsen mertek sanırsın. Beni reyting kaygınıza alet edemezsiniz. Reytingleriniz yerlerde sürünüyor. Çıkartın o zaman reytinglerinizi yukarıya...

Tatlıses: Ben bu aşamadan sonra bir şey demiyorum, siz benim büyüğümsünüz, siz bir bayansınız, size saygı duyuyorum.YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: