CANLI YAYINDA TACİZ EDİYORMUŞ

İyi arkadaş olan Saba Tümer ve Cenk Eren, Kanaltürk'te Ebru Akel'in programında ekran başındakileri birbirlerine takılmalarıyla güldürdüler.

Magazin

CANLI YAYINDA TACİZ EDİYORMUŞ Habertürk'te haftaiçi her gecce program yapan Tümer'i izlerken çok güldüğünü anlatan Cenk Eren, 'Bazen koltuktan düşüyorum ben bunu seyrederken' diye konuştu.

Saba Tümer de Eren'in canlı yayındayken sürekli kendisini aradığını söyleyerek 'Normal bir insan bunu yapar mı? Yayındayım, cep telefonum da orada duruyor. Olur da bir arkadaşıma bir soru gelir, birisi bir şey söyler, kaçırmayayım olayı diye. Canlı yayındayım, telefon, Cenk Eren yazıyor. Kameraya bakıyorum. Cenk biliyor benim ona baktığımı, 'Yapma' diye. No'ya basıyorum çaktırmadan, hala aramaya devam ediyor. En sonunda dayanamadım, 'Cenk yayındayım mesaj at' dedim. Biliyor ama mahsus yapıyor, beni deli etmek için' diye konuştu.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: