CANLI YAYINDA TARTIŞTILAR

NEREmi Neremi?’ parçasını Banu Alkan’a verdikten sonra aralarında problem yaşayan iki eski dost Kadir Tapucu’nun beklenmeyen açıklamalarından dolayı canlı yayında tartıştı.

Magazin

CANLI YAYINDA TARTIŞTILAR Banu Alkan telefon bağlantısı ile katıldığı programda Tapucu'yu mahkemeye vereceğini açıkladı. 'Banu Alkan yüzünden eşim benden ayrıldı' diyen Tapucu, "Banu Alkan tarafından sürekli taciz edildim. Beni durmadan Altınoluk'a çağırıyordu. Murat Taşdemir, Alkan ile sadece arkadaş. Aralarında bir şey olsaydı, Murat onu sevseydi evlenirdi" dedi.

Alkan için 'Türk halkına ve çocuklara kötü örnek oluyor' diyen Tapucu, 'Murat Taşdemir onun ne olduğunu bildiği için namuslu birisiyle evlendi' açıklamalarını yapınca her iki taraftan da oldukça tepki aldı. Canlı yayına telefonla bağlanan Murat Taşdemir, 'Tapucu hakkındaki gizli gerçekleri anlatırsam olay olur, eşinden neden ayrıldığını ben çok iyi biliyorum' dedi. Yeni albüm çıkaran Tapucu için 'reklam peşinde' diyen Alkan'a, Tapucu "Ben New York Times'da bile manşet oldum. Reklama kimin ihtiyacı var herkes biliyor" diyerek cevap verdi.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: