CANLI YAYINDA TÜRKİYE GERGİNLİĞİ!

Kardashian’ın Türkiye basketbol liginden transfer teklifi alan eniştesi NBA yıldızı Lamar Odom’ın teklifi neden kabul etmediği ortaya çıktı.

Magazin

CANLI YAYINDA TÜRKİYE GERGİNLİĞİ! ABD’de Ermeni asıllı televizyon yıldızı Kim Kardashian ve ailesinin hayatını anlatan reality programına Türkiye-Ermenistan ‘soykırım’ gerginliği damgasını vurdu.

Pazar geccesi yayınlanan yeni bölümde, Kardashian’ın Türkiye basketbol liginden transfer teklifi götürülen eniştesi NBA yıldızı Lamar Odom’ı ailenin el birliğiyle nasıl caydırdığı ekranlara geldi. Programda, önce eşi için sevinen Khloe Kardashian, Kim’in itirazlarından sonra fikir değiştiriyor.

Lamar Odom’u küçük Kardashian ikna etmiş
Kardashian’lar soykırım krizi nedeniyle Odor’ın Türkiye’de oynamasına sıcak bakmayınca Khloe da eşine gitmesinin doğru olmayacağını anlatıyor. Odom ise önce eşine “Belki sen de bir barış elçisi olursun” diyerek orta yol bulmaya çalışsa da sonunda ikna oluyor. Odom Beşiktaş’tan teklif almıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: