'CANLI YAYINDAYIZ OĞLUM'

'Süperstar Aile' yarışmasında, küçük yarışmacı Şener Şen'in taklidini yaparken ağzından bazı sözcükler kaçırınca Meltem Cumbul hemen müdahale etti.

Magazin

'CANLI YAYINDAYIZ OĞLUM' Batuhan ile birlikte yarışmaya katılan Miraç'ın çok iyi Şener Şen taklidi yaptığı konuşuldu. Meltem Cumbul, küçük yarışmacıdan bir gösteri yapmasını istedi.

Cumbul'u kırmayan Miraç, abisinin de eşlik etmesini isteyerek "Davaro" filminden Kemal Sunal ve Şener Şen'in karşılıklı oynadığı sahnelerdeki konuşmalarını taklit etmeye başladı.

Miraç, filmdeki repliklerden birisi olan "Hıyar tarlasını kim alırsa onun k.çına girsin" şeklindeki cümleyi söyler söylemez bir anda şaşıran ve müdahale eden Meltem Cumbul, "Canlı yayındayız oğlum!" diyerek küçük Miraç'ı uyardı ancak söz ağızdan çıkmıştı bir kez. Cumbul, hem şaşkınlıkla hem de bu duruma çok gülerek "O laflar yok, o laflar yok! Yok o laflar. Biiiip biiiip. Ben bipleyeceğim herhalde. O lafları atarak" dedi. Miraç, ne yaptığını anlamasa da "Özür dilerim" diyerek durumu kurtarmaya çalıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: