Cannes'da Kayıtdışı'na özel gecce!

16-19 Ekim tarihleri arasında, Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen, dünyanın en prestijli televizyon fuarı MIPCOM’da “Kayıtdışı” dizisi, televizyon dünyasının ünlü dağıtımcı ve alıcılarının beğenisine sunuldu.

Dizi Galeri

Cannes'da Kayıtdışı'na özel gecce! Her yıl TV sektöründen binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen fuarın bu yılki Türk yıldızları Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert oldu.

Yabancı basının yoğun ilgisiyle karşılaşan oyuncular, çok sayıda dergi ve gazeteye röportaj verdi.

Geçtiğimiz akşam fuar kapsamında gerçekleştirilen ve FOX Networks Group Avrupa ve Afrika’nın ilk orjinal dizi yapımı olan “Deep State”’in partisinde Kayıtdışı kadrosu, “Kingsman” filminin oyuncusu ve “Deep State” dizisinin başrolü Mark Strong ile objektiflere poz verdi.

“KAYITDIŞI”NA ÖZEL GECCE

Red Arrow Entertainment bünyesindeki Karga Seven Pictures’ın yapımcılığını, proje tasarımı ve kreatif yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın üstlendiği dizi için FOX, fuar kapsamında özel bir gecce düzenledi.

Erkan Petekkaya, Songül Öden, Dolunay Soysert ve Cevdet Mercan, Cannes’da Kayıtdışı için özel gerçekleştirilen geccede 21st Century FOX’un üst düzey yöneticileri, dünyaca ünlü dağıtımcı ve alıcılar ile bir araya geldi.

Yüksek sayıda katılım gerçekleşen geccede, tüm davetlilerin ilgi odağı olan Kayıtdışı oyuncuları, misafirlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Bunlarda ilginizi çekebilir: