Cansel Çördük'ten aldatma açıklaması! Eser West aldattı mı?

Survivor yarışmacılarından Eser West ile ayrılık sonrasında çıkan aldatma haberlerine Cansel Çördük'ten açıklama geldi.

Magazin

Cansel Çördük'ten aldatma açıklaması! Eser West aldattı mı? Eser West ve Cansel Çördük'ün birdenbire gerçekleşen ayrılıklarının gerçek nedeni merak konusu oldu. Eser West'in twitter hesabından yazdığı sözler ''Eser West aldatıldımı? '' sorusunu gündeme getirdi.

İddialara göre Eser West, Survivor adasındayken Cansel Çördük yeni aşklara yelken açtı. Bu aldatma iddialarını güçlendiren de Eser West'in twitter hesabına yazdığı "Ben aptal, kör, saf bir adamın tekiymişim!' sözü oldu.

Eser West ayrılık sonrasında Cansel Çördük ile olan tüm fotoğrfalarını instagram hesabından sildi. Cansel'i takip etmeyi de bırakan Eser West, "Allah'tan korkmayan bir insanin, Allah yaninda olmaz" sözüyle de imalı bir gönderme yaptı.

Tüm bu sözlere karşı Cansel Çördük dayanamadı ve İnstagram üzerinden açıklama yaptı. İşte Cansel Çördük'ün yaptığı o açıkmala;

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: