CANSEL ELÇİN'DEN SAMİMİ AÇIKLAMALAR

'Gönülçelen'de Tuba Büyüküstün'le başrolü paylaşan Cansel Elçin'den samimi açıklamalar

Magazin

CANSEL ELÇİN'DEN SAMİMİ AÇIKLAMALAR Oyuncu olmadan önce 'krep' yapıyordum. Hala metroya biniyorum ve Akbil kullanıyorum.

Tuba Büyüküstün'le 'Gönülçelen' dizisinde başrolü paylaşan Cansel Elçin içini Akşam'a döktü: Bir dönem 'Hatırla Sevgili' dizisinde birlikte rol aldığı Beren Saat ile aşk yaşayan Elçin, 'Genelde dizilerim drama olduğu için hep sancılı ilişkiler oluyor. Ben daha çok huzur veren bir aşk isterim. Çekişmeli aşklar en romantik aşklardır' dedi.

- Hayat size ne öğretti?
Hayatta bildiğin kadar varsın. Ben de daha çok bilmek için uğraş veriyorum. Bilgeliğe doğru gitmek için. Mesela Gönülçelen'in bana kattığı bir şey var; Romanlar anı yaşıyorlar, hiçbir şeyi hesaplamıyorlar. Başkalarının planladığı bir hayatta bizim de plan yapmamız çok saçma değil mi?

- Oyuncu olmadan önce başka bir meslek düşünüyor muydunuz?
Bir sürü küçük işlerle uğraştım. Özel şoförlük, krepçilik, pazarlamacılık... Şehrin bir ucundan diğer ucuna koştururdum metroyla, otobüsle...

- Hala metroya biniyor musunuz?
Evet biniyorum. Akbil de kullanıyorum. Geçenlerde Fransız konuklarım geldi. Temizliğiyle gurur duyduğum metromuzu onlara gösterdim.


- Fransa'da büyüdünüz. Oraları özlüyor musunuz?
Türkiye'de Tire'de doğdum ve 9 yaşında Fransa'ya gittim. 12 yaşına kadar hiç konuşmadım. Eğitim sistemi tamamen farklı. 'Kültür şoku yaşadım' diyebilirim. Özlediğim oluyor tabi, ama eskisi kadar değil. En çok orada yaşayan ailemi özlüyorum.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: