CANSEL ELÇİN'İN YENİ HALİ ŞAŞIRTTI!

Orhan Kemal’in aynı adlı romanından ekranda uyarlanan “Kötü Yol” dizisinin çekimleri Adana’da başladı.

Magazin

CANSEL ELÇİN'İN YENİ HALİ ŞAŞIRTTI! Gold Film’in imza attığı dizide Şükran Ovalı kötü yola düşmemek için mücadele veren bir kadını canlandırıyor. İki aşk arasında kalacak olan Ovalı’ya başrollerde Cansel Elçin ve İlker Aksum eşlik ediyor. Nisan Akman’ın yönettiği, Zülküf Yücel’in kaleme aldığı dizi Adana’nın Kozan ilçesinde çekiliyor.

“Kötü Yol”da İlker Aksum’un “Bizim Yenge” dizisinde annesini canlandıran Ayşe Nil Şamlıoğlu’nun yanı sıra Ahmet Mümtaz Taylan, Ezgi Mola, Nilüfer Açıkalın, Tuncer Salman, Ali Erkazan ve Nursel Köse de rol alıyor. 1965 yılında geçen dizinin 4 bölümü Adana’da çekilecek, ardından ekip İstanbul’a gelecek. Kanal D’de ekrana gelecek olan diziyi 2 yıl boyunca reyting rekorları kıran “Hanımın Çiftliği”nin ekibi hayata geçiriyor. Tanıtımları ekranda dönmeye başlayan dizi için oyuncular 60’lı yılların kostümleriyle kamera karşısına geçti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: