CANSU DA EMİR'LE YATMAK İSTİYOR. FANLAR KIZACAK!

Dizi, "Adını Feriha Koydum" adıyla yayınlanırken, Cansu karakterini canlandıran ve oyuncu kadrosunun flaş isimlerinden biri olan Sedef Şahin'in, "Emir'in Yolu"nda pabucu dama atıldı ama o hayal dünyasında kendini Kaf Dağı'nda görüyor.

Magazin

CANSU DA EMİR'LE YATMAK İSTİYOR. FANLAR KIZACAK! Üç bölümdür ortalıklarda görünmeyen Sedef Şahin için herkes, "Atılmış" yorumları yaptı. Ancak gerçek öyle değil. Genç oyuncu dizinin kadrosundan çıkarılmadı. Kendi deyimiyle sırasını bekliyor.

Sedef Şahin şunları söylüyor: "Dizinin adı değişince biz doğal olarak geri planda kaldık. Kadroya yeni oyuncular girdi ve onlar ön plana çıktı. Ben de kadrodayım. sıra bana da gelecek tabii ki... Hiç belli olmaz, Emir, Cansu'ya gerçekten aşık olabilir. Ben, Cansu olarak, o günü dört gözle bekliyorum."

Emir bu... Güneş ile babasının intikamı için yattı. Cansu ile de Feriha'nın intikamı için yatabilir. Hatırlayacaksınız, Adını Feriha Koydum'da, Cansu, Feriha'yı zehirleyerek öldürmeye kalkışmıştı. (gecce.com)

video için tıklayınız

fotoğraflar için tıklayınız

fotoğraflar için tıklayınız

fotoğraflar için tıklayınız
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: