CANSU DERE: AŞKIN KİMYASINI KİMSE ÇÖZEMEZ!

'Ezel'in 'Eyşan'ı Cansu Dere; "Aşkın kimyasını kimse çözemez, o süreçte gerçekçi kararlar alınamaz" dedi ve ekledi: Beyaz atlı prensini bekleyenlerden olmadım. Hayata pembe gözlüklerle bakmam!

Magazin

CANSU DERE: AŞKIN KİMYASINI KİMSE ÇÖZEMEZ! 'Ezel' dizisinin başrol oyuncularından Cansu Dere; Hırvat dergisi Gloria'nın son sayısına bir röportaj verdi. Dere, İstanbul'da yapılan röportajda; hem diziyle, hem de kendisiyle ilgili merak edilenleri anlattı.

ANNEM 'EZEL'İN BÜYÜK HAYRANI
Küçükken balerin ya da dansçı olmak istediğini belirten güzel oyuncu; Meryl Streep ve Cate Blanchet'i çok beğendiğini söyledi. 'Ezel' dizisinin en büyük hayranının annesi olduğunu ifade eden Dere, "Annem, 'Ezel'i izlerken kimsenin kendisini rahatsız etmesini istemez" dedi.

HERKESİN BİR SIRRI VAR
Dere, ikili ilişkilerle ilgili düşüncelerini de anlattı: "Birisinde sizi çekenin ne olduğunu bilemezsiniz! Aşkın kimyasını çözmek zordur. Önemli olan iki insanın anlaşabilmesidir. Herkes farklıdır ve herkesin bir sırrı vardır. Aşk iki kişinin bir maceraya atılmasına benzer. Birliktelik yaşarken hiçbir plan yapılmaz, gerçekçi kararlar alınamaz."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: