Cansu Dere mi Elçin Sangu mu?

Cesur ve Güzel dizisinden sonra ekranda yer almayan Kıvanç Tatlıtuğ, yeni sezonda Çarpışma isimli diziyle ekrana dönecek.

Dizi Galeri

Cansu Dere mi Elçin Sangu mu? Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, uzun bir aradan sonra ekrana dönmeye hazırlanıyor. Yılmaz Erdoğan'a ait 'Organize İşler 2' filminde rol alan oyuncu, yeni sezonda da ‘Çarpışma’ isimli bir diziyle ekrana gelecek. Bu dizide Kıvanç Tatlıtuğ'a kimin eşlik edeceği ise merak konusu olmaya devam ediyor.

Ay Yapım imzalı dizinin senaryosunu çok beğendiğini söyleyen kanalın genel müdürü, Kıvanç Tatlıtuğ’un da okuduğunda karakteri çok beğendiğini ve komiser rolünü kabul ettiğini belirtmişti. Çukur dizisinde Emrah Komiser olarak ekrana gelen ve sezon finalinde karakterin ölmesiyle diziden ayrılan Alperen Durmaz da Çarpışma’da boy gösteren isimlerden. Fakat Tatlıtuğ'un partneri henüz belli olmadı. Daha önce Serenay Sarıkaya ve Neslihan Atagül gibi isimler öne çıkmıştı. Cansu Dere ile görüşmelerin sürdüğü de belirtilmişti fakat yeni bir isim daha ortaya çıktı. Tatlıtuğ’un partneri olarak Elçin Sangu’nun da düşünüldüğü öne sürüldü. Şimdi merakla herkes iki oyuncudan hangisinin yeni sezonda ekranda olacağını heyecanla bekliyor.

Kıvanç Tatlıtuğ'un partneri kim olacak?

Kıvanç Tatlıtuğ'un partneri kim olacak?

Bunlarda ilginizi çekebilir: