CANSU DERE NEDEN CEZA YEDİ?

Ünlü model Cansu Dere önceki gün Bebek'teki bir kuaförden çıkarken objektiflere takıldı. Ayrıldığı sevgilisi Cem Aydın ile ilgili soruları duymazlıkten gelen Dere'ye asıl sürpriz ise trafik polisinden geldi

Magazin

CANSU DERE NEDEN CEZA YEDİ? Polis, park yasağını ihlal eden Dere'ye 72 liralık para cezası keserken, aracın muayene tarihinin geçtiğini ise bir türlü göremedi. Model Cansu Dere önceki gün bir kuaförde saçlarını yaptırdı. Bu arada kuaförün önünde park halinde duran cipe, trafik polisi cezai işlem uygulayıp, hatalı parktan dolayı 72 liralık para cezası kesti. İşin ilginç tarafı ise trafik polisinin, muayene tarihi plakasından geçtiği görülen araca işlem yapmayışıydı. Çıkışta güneş gözlüklerini takan Dere, soru sormalarına fırsat vermediği gazetecilere "Oooo ne kadar çoksunuz. Ne oldu birileri mi var içeride?" diye sordu. Ünlü model, televizyon yönetecisi Cem Aydın ile kısa süren ilişkisiyle ilgili soruları ise "Hadi bakalım kolay gelsin" diyerek geçiştirip hızla cipine bindi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: