Cansu Dere'den Engin Akyürek açıklaması! Aşk var mı?

Cansu Dere önceki gün özel bir hastaneden çıkarken görüntülendi. "Şahsiyet" dizisiyle dönüş yapacak olan Dere, Engin Akyürek'le aşk yaşadıkları yönünde çıkan haberlere de ilk kez cevap verdi.

Magazin

Cansu Dere'den Engin Akyürek açıklaması! Aşk var mı? Cansu Dere ile Engin Akyürek'in aşk yaşadığı yönünde haberler basında yer almıştı. İddialara göre çift gözlerden uzak yerlerde bir araya geliyor ve görüntü vermemeye dikkat ediyordu. Çiftin buluşma noktası olarak da Suadiye gösteriliyordu. Hatta Engin Akyürek ve Cansu Dere'nin birlikte iki günlüğüne Prag'a tatile gidecekleri bile konuşuldu. Cansu Dere önceki gün Fulya’daki özel bir hastane çıkışı görüntülendi.

Engin Akyürek ve Cansu Dere tatile mi çıkıyor?

Engin Akyürek ve Cansu Dere tatile mi çıkıyor?Güzel oyuncu Engin Akyürek'le aşk yaşadıkları yönünde çıkan bu haberlere de cevap verdi. Aşk iddialarını yalanlayan Dere, ”Öyle bir şey yok. Suadiye’de buluşuyormuşuz. Olsa zaten görüntülersiniz” dedi.

Cansu Dere'nin 'Şahsiyet'i!

Cansu Dere'nin 'Şahsiyet'i!FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Aynı dizide buluştular!

Aynı dizide buluştular!Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: