Cansu Dere'den kârlı dönüş!

Cansu Dere eski evine yeniden taşınma kararı aldı. Daha önce evin kirasını dolar üzerinden ödeyen oyuncu bu defa Türk lirası üzerinden anlaşma sağladı.

Magazin

Cansu Dere'den kârlı dönüş! Cansu Dere yıllarca oturduğu Bebek'teki evinden Anadolu Yakası'na taşınmıştı. Fakat 4 ay yaşadığı Kandilli'de rahat edemeyen oyuncu yeniden Avrupa Yakası'na dönme kararı aldı. Bebek tarafından ev arayışlarına başlayan Dere eski oturduğu evin kiraya verilmediğini öğrenince harekete geçti. Daha önce kirasını dolar üzerinden ödediği daire için bu kez Türk lirası üzerinden anlaşma sağladı. Dere, daha önce aylık 6 bin 500 dolar (37 bin 215 TL) ödediği yerin kirasını, 24 bin TL’ye sabitleyerek, şimdilik 13 bin TL’den fazla kâr etmiş oldu. Cansu Dere daha evvel yaptığı açıklamada "Denedim olmadı, dönüyorum" demişti. Oyuncu evi için yeni eşya bakmaya başladı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: