Cansu Dere'ye sürpriz teklif! Engin Altan Düzyatan...

Med Yapım’la anlaşmasını fesh eden Cansu Dere'ye Engin Altan Düzyatan ile 'Kurşun' dizisinde oynaması için teklif gitti. Dere, projeye sıcak bakıyor.

Magazin

Cansu Dere'ye sürpriz teklif! Engin Altan Düzyatan... Med Yapım'la anlaşan Cansu Dere, önümüzdeki sezon tv8'de yayınlanacak olan bir dizi de rol alacaktı. Hatta Acun Ilıcalı haberi kendisi duyurmuştu. Sosyal medyadan güzel oyuncuyla fotoğrafını paylaşan Ilıcalı, “Cansu'yu aldık bu bize yeter” demişti.

Cansu Dere'nin fotoğrafı olay yarattı:

Cansu Dere'nin fotoğrafı olay yarattı: "Neredesin?"Anlaşma iptal olmuştu!

Ancak bir kaç ay sonra yapım şirketi Intagram hesabından yaptığı açıklamada anlaşmanın feshedildiğini duyurmuştu. Med yapım tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler yer verilmişti: “Yeni yayın döneminde Medyapım tarafından Tv 8 için yapılacak projenin başrolü için Sayın Cansu Dere ile görüşülmüş ve anlaşılmıştı. Cansu Dere ile yapılan bu anlaşma tarafların karşılıklı mutabakatı ile sonlandırılmıştır. Kamuoyuna duyururuz.”

Cansu Dere'den kârlı dönüş!

Cansu Dere'den kârlı dönüş!Engin Altan Düzyatan sürprizi!

Bu gelişmenin ardından Cansu Dere'ye, Engin Altan Düzyatan'la 'Kurşun' dizisinde oynaması için teklif gittiği öğrenildi. Dere'nin projeye sıcak baktığı konuşuluyor.

Cansu Dere: 1 aya duyarsınız zaten!

Cansu Dere: 1 aya duyarsınız zaten!

Bunlarda ilginizi çekebilir: