Cansu Tosun'dan dansa hızlı dönüş!

Cansu Tosun doğum sonrası yıllardır devam ettiği dans derslerine geri döndü. Oyunculuğunun yanında dansa olan tutkusuyla da dikkatleri üstüne çeken ünlü oyuncu, hocası Sertan Tutar’la özel bir koreografi çalıştı.

Magazin

Cansu Tosun'dan dansa hızlı dönüş! Başarılı oyuncu Cansu Tosun, uzun yıllardır devam ettiği ve hamilelik sürecinde ara verdiği dans derslerine yeniden başladı. Hızlıca eski formuna ulaşan başarılı oyuncu, Sertan Tutar’ın hazırladığı koreografilerle yaptığı performanslarını sosyal medya hesaplarından da zaman zaman paylaşıyor.

Büyük beğeni toplayan bu videolara bir yenisi daha eklendi. Geçtiğimiz günlerde fotoğrafçı Kıvanç Niş’le dans stüdyosuna giren Tosun’un çalıştığı koreografi hem video kaydına alındı hem de fotoğraflanmış oldu. Danstaki tüm hünerlerini sergileyen güzel oyuncu aynı zamanda ekranlara dönmek için de gelen projeleri değerlendiriyor.

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=OE7eQzHg3J4][17youtube]
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: