CANSU VE YAĞMUR AYNI FİLMDE

Dört milyon iki yüz bin kişi tarafından izlenen Şahan Gökbakar'ın 'Recep İvedik'i üç film doğurdu! Filmin ortak yapımcısı Faruk Aksoy, hasılattan payına düşen parayla üç yeni projesini hayata geçirmek için kolları sıvadı. Filmlerden ilki 'Recep İvedik 2'. Diğeri büyük ihtimalle adı değişecek olan '4-4-2'... Senaryosu ve oyuncu kadrosu kesinleşen üçüncü film ise 'Avanak Kuzenler'. Eylülde vizyona girecek olan filmde Cansu Dere ve Yağmur Atacan başrolleri paylaşacak.

Magazin

CANSU VE YAĞMUR AYNI FİLMDE Sinemadan kazandığını yine sinemaya yatırdığını söyleyen yapımcı Faruk Aksoy, yeni projelerini anlatırken eleştirmenlere yüklendi: Birçok eleştirmenin yerin dibine soktuğu 'Recep İvedik' hem iki filmin planlanandan önce gösterime girmesine hem de yeni sinemacılara olanak sağlanmasına neden oldu. Bol bol yerin dibine sokacakları iki film daha çekerek eleştirmenlerin varlıklarını sürdürmelerine yardımcı olacağız!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: