Çantalı fotoğraf mahkemede delil oldu!

Bülent Ersoy’un, sunucu Lerzan Mutlu'yu "tehdit" ettiği iddiasıyla 2 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davada, Ersoy’un avukatları, Lerzan Mutlu’nun Bülent Ersoy’un çantasıyla fotoğraf çektirdiğini, bu yüzden tehdit suçunun oluşmadığını söyledi. Fotoğraflar mahkemeye delil olarak sunuldu.

Magazin

Çantalı fotoğraf mahkemede delil oldu! Geçtiğimiz yıllarda hayatını kaybeden Oya Aydoğan’ı hastanede tedavi gördüğü sıralarda ziyaret eden ünlü sanatçı Bülent Ersoy hastane çıkışında yaptığı basın açıklamasında Lerzan Mutlu için, “Sen kime sesini yükseltiyorsun. Dua etsin kafam dolu. Adamın canlı yayınını basarım” demişti. Bu açıklamanın ardından Mutlu, Ersoy hakkında suç duyurusunda bulundu ve Bülent Ersoy hakkında “tehdit” suçundan 6 aydan 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Bülent Ersoy'dan Tarkan'a 35 bin liralık düğün hediyesi!

Bülent Ersoy'dan Tarkan'a 35 bin liralık düğün hediyesi!ÇANTASIYLA FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

İstanbul 32. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın bugünkü duruşmasına taraflar katılmadı. Duruşmada söz alan Bülent Ersoy’un avukatı tehdit suçunun oluşmadığını belirterek, Ersoy ile Lerzan Mutlu’nun birkaç gün önce tesadüfen bir yerde karşılaştıklarını, Mutlu’nun Bülent Ersoy’un çantası ile hatıra fotoğrafı çektirdiğini, hatta haberlerde de “Can ciğer bir görüntü sergilemişlerdir” diye haber olduğunu söyledi. Lerzan Mutlu’nun avukatı ise beyanda bulunmak için süre talep etti.

O davada karar verildi!

O davada karar verildi!Mahkeme, taraf avukatlarına esasa dair beyanda bulunmaları için süre vererek duruşmayı erteledi. (Kaynak: hurriyet.com.tr)

Bülent Ersoy'un sarı stili!

Bülent Ersoy'un sarı stili!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: