ÇAPAMARKA'DAN EĞLENCELİ KLİP..

Limonata'nin ilk sürprizi Limondate günleri cok yakinda basliyor!!!!

Magazin

ÇAPAMARKA'DAN EĞLENCELİ KLİP.. Çapamarka yöneticilerinden Ayşegül İlsever, Burak Kılıç ve Barış Demirtaş çektikleri videoyu şöyle anlatıyor: 'Yeni bir mekan, yeni bir enerji, yine hoşluk, yine heyecan… Bir tanıtım videosu çekelim dedik Limonata için. Acaba hangi ünlüyü oynatsak? Hangi ünlü yansıtabilir heyecanımızı? Hangi ünlü bizi, bizden iyi anlatabilir? “Tabii ki hiçbiri” dedik sonunda. Çapamarka da zaten ünlü değil mi?.. Oturduk biz bize çektik videomuzu; yani tıpkı Limonata'nın içtenliği gibi.'

Biz bize çektik ama sizi de bekleriz.

Video yüklenemedi...Hayalinizdeki 'Limonata', bardaginizda!

Eskiden erkekler kızları şu cümleyle kandırırdı. “Benimle pastanede bir limonata içmek ister misin?” Hatta Nuri Alço'nun gazozlarına kadar gelmişti işin sonu. Yıllar sonra Facebook çıktı, Twitter icat oldu, mertlikler bozuldu ama limonatalar bozulmadı. Şimdi gerçeğe bir dönüş şansınız var bu kocaman sanal dünyanızda.

Limonatanızı yudumlarken, sanal alemde izlediğiniz, peşine takıldığınız ünlüleri, gerçek bir ortamda yakalayıp sıkıştırabilecek, merak ettiğiniz tüm soruları onlara sorabileceksiniz.

Bütün twitter ve facebook kahramanlarınız bu kez karşınızda… Üstelik onlar Limonata'da özel olarak kendi dünyalarını yansıtan bir ortamda, sanki kendi evlerindeymiş gibi sizleri ağırlayacaklar.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: