Çapkın, romantik, komik, aşık; Rıza Kocaoğlu

Aşktan neredeyse umudunu kesmiş, eğlenceli bir çapkın, ama bir o kadar da romantik, çocuk özlemiyle yanıp tutuşan bir şarkı sözü yazarı... Başarılı oyuncu Rıza Kocaoğlu yeni filmi “Dünyanın En Güzel Kokusu”nda; ilişkilerden köşe bucak kaçarken, en yakın arkadaşı “Derya”nın (Tuba Ünsal) aşkına düşen “Hakan” karakteriyle sinemaya dönüyor!

Kültür-Sanat

Çapkın, romantik, komik, aşık; Rıza Kocaoğlu Sinema, televizyon ve tiyatronun en başarılı oyuncularından Rıza Kocaoğlu, 12 Şubat’ta vizyona girmeye hazırlanan “Dünyanın En Güzel Kokusu”nda; üniversitede yaşadığı kalp kırıklığının arkasından dünyası tersine dönen, ilişkiye doymuş, çapkın ama bir o kadar da romantik, içten içe yoğun bir çocuk özlemi yaşayan şarkı sözü yazarı “Hakan” karakterini canlandırıyor. Aşkın, flörtün, evliliğin tükendiğinde, yeni bir ilişki şekli bulunması gerektiğine inanan, “Hakan”; en yakın arkadaşı “Derya”ya ise (Tuba Ünsal) arkadaşlığın ötesinde ama adı ‘aşk’ da olmayan çok büyük bir sevgiyle bağlıdır.


BİR MODERN ZAMAN MASALI

Dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin, Böcek Film ile birlikte ilk ortak yapımcılığını üstlendiği “Dünyanın En Güzel Kokusu”; bu ikilinin arkadaşlıkla başlayıp, çocuk özlemiyle aşkın bambaşka bir haline dönüşen bir modern zaman masalını beyazperdeye taşıyor.


Uğur Yağcıoğlu’nun yazıp yönettiği, başrollerini Tuba Ünsal ve Rıza Kocaoğlu paylaştığı “Dünyanın En Güzel Kokusu”nda aynı zamanda; Burak Altay, Esra Ruşan, Nezih Tuncay, Feriha Eyüpoğlu, Açelya Akkoyun gibi güçlü oyuncular rol alıyor. Çok ses getirecek müziklerine başarılı müzisyen Mert Tünay’ın imza attığı filmin süpervizörlüğünü ise; “Vizontele”, “G.O.R.A”, “Sınav”, “Yahşi Batı”, “Aşk Tesadüfleri Sever”, “8 Saniye” gibi çok sevilen ve çok izlenen filmlerin yönetmeni Ömer Faruk Sorak üstleniyor.


“Paramparça”, “Kördüğüm” gibi dizilere imza atan dünyanın en büyük yapım şirketi Endemol Shine Türkiye ve “G.O.R.A.”, “Sınav”, “Aşk Tesadüfleri Sever”, “8 Saniye” gibi yapımlara imza atan Böcek Film’in ilk ortak yapımı olan “Dünyanın En Güzel Kokusu”; Sevgililer Günü haftasında, 12 Şubat 2016’da sinemalarda!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: