Çapkınlık numarası

Sevgilisiyle evlilik planı yapan Pascal Nouma, önceki gece ofsayta düştü! Pascal, bir güzelin telefon numarasını alırken yakalandı; basını atlatmak için yapmadığı kalmadı

Magazin

Çapkınlık numarası Bir dönem giydiği Siyah- Beyaz forma sayesinde Beşiktaşlılar'ın; Türkiye sevdalısı olarak da herkesin gönlünü kazanan Pascal Nouma; hayatının ofsaytına imza attı! (Takvim)

Şimdilerde oyunculuk ve sunuculuk yapan Fransız Nouma, önceki gece eğlenmek için tek başına Nişantaşı'ndaki Corridor'un yolunu tuttu.

Sempatik hareketleriyle mekandaki herkesin ilgi odağı olan Pascal Nouma, içerideki bir sarışın güzelle samimiyeti ilerletti.

FLAŞLARLA ŞOKE OLDU

Mekandan bu güzelle birlikte çıkan Nouma, cep telefonu numarası alışverişi yaparken yakalandı.

Gazetecileri fark edince şoke olan ve uzun süredir Müge Mutludoğan'la birlikte olan Pascal, yakayı ele vermemek için komik hareketler sergiledi.

TELEFON ALIŞVERİŞİ

Pascal Nouma, eğlendiği mekanda tanıştığı sarışın güzelle birbirlerine cep telefonu numalarını verirken objektiflere işte böyle takıldı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: