Cara Delevingne'den olay itiraf!

Gwyneth Paltrow ve Angelina Jolie gibi ünlü isimlerin ardından Cara Delevingne de yapımcı Harvey Weinstein tarafından tacize uğradığını itiraf etti.

Dünya Magazin

Cara Delevingne'den olay itiraf! 25 yaşındaki İngiliz model ve oyuncu Cara Delevingne, Hollywood filmleri yapımcısı Harvey Weinstein hakkında çıkan taciz haberlerini doğrularcasına bir itirafta bulundu. Delevingne, Twitter üzerinde başlatılan ve kadınların yaşadığı cinsel taciz olaylarını neden anlatmadıklarını açıkladıkları #WhyIDidntReport (#NedenAnlatmadım) etiketi üzerinden kendi sebebini anlattı.

Model, “İlk oyunculuk deneyimimde Harvey Weinstein’den bir telefon aldım ve onunla film hakkında konuşmak için buluştum. Yanımızdaki insanlar gittiğinde Harvey biraz daha kalıp sohbet etmek istedi. Yalnız kaldığımızda birlikte olduğu oyunculardan ve cinsellikten bahsetmeye başladı. Sonra beni odasına davet etti, hemen reddettim. Gitmem gerektiğini söyleyip kapıya yürüdüğümde beni öpmeye çalıştı. Çok güçsüz ve korkmuş hissettim. Ailesine zarar vermemek için konuşmadım. Ama anladım ki bu çok fazla kadına oluyor ve hepsi korktuğu için susuyor" şeklinde konuştu.

Tüm bu yaşananların ardından gazetecilere açıklama yapan Harvey Weinstein, “İyi değilim ama deniyorum. Yardıma ihtiyacım var” dedi. Yapımcı, Arizona’da özel bir rehabilitasyon merkezine yerleşti.

Cara Delevingne sevgilisine evlenme teklif etti

Cara Delevingne sevgilisine evlenme teklif ettiCara Delevingne, Michelle Rodriguez'i aldatıyor mu?

Cara Delevingne, Michelle Rodriguez'i aldatıyor mu?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: