Cardozo: Ayrılmama izin vermiyorlar

Oscar Cardozo, cumartesi günü basına yansıyan spor salonunda çalışma görüntülerinin ardından ilk kez açıklamalarda bulundu.

Diğer Haberler

Cardozo: Ayrılmama izin vermiyorlar Portekiz basınına çok nadir demeç veren Cardozo'nun tesislerden çıkışı sonrası oldukça moralsiz olduğu ifade edildi. Cardozo, kulübün kendisine verdiği sözü tutmadığını belirtti. Paraguaylı yıldız forvet; "Benfica'dan ayrılmama izin vermiyorlar" dedi. Cardozo, geleceği konusunda en yakın zamanda bir çözüm bulunamazsa basın toplantısı düzenleyerek durumunu anlatacağını söyledi.

Geçen sezon 3 kulvarda finale yükselen ancak bir türlü mutlu sona ulaşamayan Benfica'da Cardozo ile Jorge Jesus arasında Portekiz Kupası finalinde kavga çıktı ve bu kavga üzerine Cardozo kadrodışı bırakıldı.

Cardozo ve Jorge Jesus arasındaki kavganın son ayağında, taratarlar cumartesi gecesi Benfica'nın Sao Paulo ile oynadığı maçta Cardozo lehine tezahürat yaptı.

Pedro Alvare: "Cardozo'ya kimse o parayı vermedi"

Fenerbahçe'nin transfer listesinde bulunan Oscar Cardozo'nun Benfica'daki geleceği hâlâ netlik kazanmış değil.

Eurosport'ta yer alan habere göre; Portekiz basınından Record'a konuşan Cardozo'nun menajeri Pedro Aldave, "Oyuncum tek başına antrenman yapıyor çünkü hiçbir kulüp ona 15 milyon euro vermedi" diyerek Paraguaylı yıldızın transferinin gerçekleşmemesindeki sorumluyu Benfica olarak gösterdi.

Cardozo spekülasyonlarının gündem oluşturduğu son iki ayda kişisel Twitter hesabından Fenerbahçe taraftarıyla iletişim hâlinde bulunan menajer Aldave, "Tahminimizden daha zor geçiyor" ve "Hiçbir şey bitmedi ama umutluyuz" gibi açıklamalar yapmıştı.

(Sporx)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: