ÇARKIFELEK'İ PARA İÇİN KABUL ETMİŞ

Tuba Ünsal, Çarkıfelek yarışmasında hostes olmayı neden kabul ettiğini açıkladı.

Magazin

ÇARKIFELEK'İ PARA İÇİN KABUL ETMİŞ CNNTÜRK'te ekrana gelen Cengiz Semercioğlu'nun sunduğu 'Full Ekran' programının konuğu olan Tuba Ünsal, Çarkıfelek'te neden hostes olduğu sorusuna şu yanıtı verdi:

'İlk önce iyi bir rakam teklif ettiler. Ben paradan dolayı kabul ettim. Ama şu anda geldiği nokta; iyi ki kabul etmişim.'

Tuba Ünsal programda çok güzel vakit geçirdiğini belirterek, 'Hakikaten benim bütün dizideki, okuldaki yaşadığım stresimi, orada rahatlıyorum. Dans ediyorum, gülüyorum, ağzıma geleni söylüyorum' diye konuştu.

Mehmet Ali Erbil ile çok iyi anlaştıklarını ifade eden Tuba Ünsal, 'Ben bu kadar iyi anlaşabileceğimi düşünmüyordum. Düşünme nedenlerimden bir tanesi kabul etmeden önce Mehmet Ali idi. Şimdi yayında bir şey söyler, ben o hafta onunla uğraşmak zorunda kalırım, medyasıdır, şusudur, busudur... Fakat iyi ki yapmışım' dedi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: