CAROLINE KOÇ, ÜNLÜ KONUKLARINI AĞIRLADI!

Caroline Koç, 64. Cannes Film Festivali’nde “En İyi Kadın Oyuncu” seçilen Kirsten Dunst ve ünlü konuklarını Halas Yatı’nda ağırladı

Magazin

CAROLINE KOÇ, ÜNLÜ KONUKLARINI AĞIRLADI! Caroline Koç, 64. Cannes Film Festivali’nde “En İyi Kadın Oyuncu” seçilen Kirsten Dunst ve ünlü konuklarını Halas Yatı’nda ağırladı.

Dünya çapında festivaller düzenleyen Londra merkezli LIBERATUM ve Türkiye’deki resmi ortağı İSTANBUL’74 bir kez daha farklı yaratıcı kulvarlardan uluslararası isimleri, Türk meslektaşları ile 27 – 29 Mayıs 2011 tarihlerinde İstanbul’da buluşturdu. Üç gün süreyle gerçekleştirilen festivalin son günü, festivale katılan uluslararası konuklar, Caroline Koç’un davetlisi olarak Halas Yatı'ndaki kokteyle katıldılar.

Caroline Koç’un Banu Yentür ile ortağı olduğu Selamlique ve İstancool Festivali’nin PR şirketi SRP İstanbul’un sahibi Serap Engin’in organizasyonuyla gerçekleştirilen kokteyle, Caroline Koç’un kapıda karşıladığı konuklarına Selamlique kahveleri ve Selamlique için özel olarak üretilen çikolatalar ikram edildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: