ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU.

Manken ve çiceği burnunda oyuncu Simge Tertemiz çok iddialı açıklamalarda bulundu.

Magazin

ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU. Victoria's Secret defilesine seçilen Lara Surol için; 'Victoria's Secret'ın işi gücü yok Lara'yı mı seçecek?' diyen Tertemiz, Aysun Kayacı'ya da laf attı..

Son dönemde bir magazin programının sunuculuğunu üstlenen manken ve oyuncu Simge Tertemiz, gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Tertemiz, yaz sezonu boyunca birbirleriyle karşılaştırılan sosyetik güzellerle ilgili olarak, 'Eda Taşpınar, İvana Sert ve Deniz Berdan'ı beğeniyorum, ama güzellik açısından onları kendimle bir tutmam. Kıyafetlerimle gündeme gelmek istemem. Kalıcı olmak için çaba sarf ediyorum' diye konuştu.

Öpüşmek iğrenç!

Sosyetik güzellerin giydiklerini yakıştırdıklarına ama bazen fazla abarttıklarına dikkat çeken seksi manken, 'Ben mayomu giyer, pareomu bağlar çıkarım.
Çünkü fiziğimin gösterişi yeter. Boyum 1.78. Kilom 52. Vücudum onlardan iyi...' dedi.
Film tekliflerinin geldiğini ama kendisine uyan bir proje olmadığı için bunları kabul etmediğini söyleyen Tertemiz, 'Bana 'Ayakta Kal' filminden teklif gelmişti.
Hep gençlik filmleri rolleri geliyor, bunlardan çok sıkıldım' diyerek dert yandı.Filmlerde öpüşmeme ve sevişmeme kuralı olduğunu vurgulayan manken, 'Kim olursa olsun asla öpüşmem. Çünkü iğrenirim, tanımadığım birini öpmek hoş bir şey değil! Rol icabı ve sanat için yaparım diyenlerin düşüncelerine de saygı duymuyorum' şeklinde konuşurken, Aysun Kayacı'ya da laf atmaktan geri kalmadı. Tertemiz, 'Aysun öpüşmem diyor. Ama reklamlarda yaptı, demek ki öpüşüyormuş' diye konuştu.

Şiir kitabı yazacak

İki senedir işadamı Murat Kadıoğlu ile ilişkisini sürdüren Tertemiz, 'Gerçek sevgiyi buldum, o yüzden şimdi çok mutluyum. Evlilik için henüz erken olduğunu düşünüyoruz' dedi.
Tertemiz gelecekle ilgili projeleri hakkında ise 'Biraz daha oturaklı bir zamanda çocukluğumdan itibaren yazdığım şiirlerimi kitap haline getireceğim.Herhalde, bütün mankenler albüm çıkardığından bana da sürekli albüm teklifi geliyor ama hiç düşünmüyorum' diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: