Çarpışma dizinin setinde yeni bir aşk doğdu!

Geçtiğimiz günlerde final bölümü ile ekranlara gelen Çarpışma dizinin setinde tanışan oyuncu Alperen Duymaz ve Kıvanç Tatlıtuğ'un stilisti Damla Yılmaz'ın yeni bir aşka yelken açtığı öğrenildi.

Magazin

Çarpışma dizinin setinde yeni bir aşk doğdu! Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi yıldız oyuncuların yer aldığı 'Çarpışma' dizisinin ekran macerası kısa sürmüş ve dizi geçtiğimiz günlerde final yapmıştı. Final yaparak ekranlara veda eden dizinin fanlarını sevindirecek bir haber geldi.

Ünlü oyuncu veda etti!

Ünlü oyuncu veda etti! "Çok iyiydik be..."Ünlü oyuncu Alperen Duymaz'ın, rol arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ'un stilisti Damla Yılmaz ile aşk yaşamaya başladı. Set ortamında uzun süre birlikte çalışan ikilinin arkadaşlığı aşka dönüştü. Çift, şu sıralar gözlerden uzak ilişkilerini yaşamaya devam ediyor.


Kıvanç tatlıtuğ da şu anki eşi Başak Dizer'le 'Aşkı Memnu' dizisinin setinde tanışmıştı. Dizinin stil tanışmanı olan Dizer ve yakışıklı oyuncu bir süre aşk yaşamış ve 2016 yılında dünyaevine girmişti.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu, hayranlarını üzdü!

Bunlarda ilginizi çekebilir: