CATE, PARTNERİNE YÜKLENDİ

Avustralyalı aktris Cate Blanchette, son filminde birlikte rol aldığı Hollywood'un başarılı aktörlerinden Brad Pitt hakkında bir konuştu pir konuştu.

Magazin

CATE, PARTNERİNE YÜKLENDİ 'The Curious Case of Benjamin Button' filminde Pitt'in balerin sevgilisini canlandıran Blanchette, oyuncunun Angelina Jolie'ye olan aşkını 'tiksindirici' olarak değerlendirirken, aktörle bir daha aynı filmde oynamak istemediğini belirtti.

'Dürüst olmak gerekirse, Angelina'ya olan derin aşkı tamamen mide bulandırıcı. Ne yazık ki bir anlaşmamız vardı film için. Ama bundan sonra onunla çalışmak istemiyorum'

Cate, bunları esprili bir dille anlatırken, şaka yaptığını da açıkça belirtti.Jolie ve Pitt'in birbirine duydukları sevginin yoğunluğunun bu kadar göz önünde olmasını şaka yollu eleştiren güzel yıldız, esprili konuşmasına bu defa da filmin yönetmeni David Fincher üzerinden yaptı.

'Destansı bir romantizm çekecek olduğunuzda depresif bir film çıkarmanız olası.Ancak işin içine David Fincher gibi dünyanın en alaycı insanı girince böyle olmuyor işte. Güvendeydik neyse ki... '
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: