Catherine Ramos, Can Yaman'ın peşinde!

Takvim Gazetesi'nin haberine göre; son dönemin parlayan yıldızlarından Can Yaman'a ilgi, sınırları aştı.

Magazin

Catherine Ramos, Can Yaman'ın peşinde! Adı kendisi gibi oyuncu Demet Özdemir'le anılan Yaman, yabancı güzellerin de dikkatini çekti. Bunlardan biri de 2017'de Manchester City'nin yıldızı İlkay Gündoğan'la aşk yaşayan 2016 Ukrayna Güzeli Catherine Ramos.

Can Yaman ameliyat oldu!

Can Yaman ameliyat oldu!Instagram'da 32 bin kişinin takip ettiği 27 yaşındaki güzel model, geçtiğimiz gün Can Yaman'ı markaja aldı. 985 kişiyi takip eden Ramos, Yaman'ı da bu listeye ekledi.

İşte 2019'a damga vuracak erkek oyuncu!

İşte 2019'a damga vuracak erkek oyuncu!Bununla da kalmayan Ukraynalı güzel, yakışıklı oyuncunun fotoğraflarını da beğeni yağmuruna tuttu. Catherine Ramos'un Can Yaman'a Instagram'dan mesajlar attığı da konuşuluyor. Ukraynalı güzelin ilgisine şimdilik kayıtsız kalan Yaman, modeli takibe de almadı. Bu arada yabancı güzellerin Türk oyunculara ilk ilgisi değil.

Can Yaman'dan kafaları karıştıran paylaşım!

Can Yaman'dan kafaları karıştıran paylaşım!Daha önce başta Burak Özçivit olmak üzere birçok Türk oyuncu, yabancı modellerin ilgisine maruz kalmıştı. Hatta Özçivit'i mesaj ve beğeni yağmuruna tutan güzeller, eşi Fahriye Evcen tarafından da engellenmişti. (Kaynak: takvim.com.tr)

"Ekranda erkek erotizmi var"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: