CAVALLİ'DEN İTİRAF!

Dünyaca ünlü İtalyan modacı Roberto Cavalli’den Arap kadınlarına dair beklenmedik bir açıklama geldi.

Magazin

CAVALLİ'DEN İTİRAF! Cavalli, türbanlı kadınların gözleriyle flört ettiğini ve bu gizemli oyunun da erkeklerin nefesini kestiğini ileri sürdü.

İşe modeller için girdim

Hollywood ünlülerinin ve dünya jet-setinin favori modacılarından Roberto Cavalli, Dubai’deki butiğinin açılışında birbirinden ilginç açıklamalar yaptı. Güzel kadınlara ve top modellere yakın olabilmek için stilistliği seçtiğini itiraf eden Cavalli, “Geçmişte dünyanın en güzel kadınları top modellerdi ve onlara yaklaşmanın tek yolu da bu mesleği seçmekti. Moda dünyasına işte bu nedenle girdim” dedi.

Arap kadınları çok güzel

İtalyan Il Giornale Gazetesi’ne konuşan Roberto Cavalli, tasarımlarının özellikle Arap dünyasında çok beğenildiğini ve bu nedenle zaman zaman arabesk dizaynlara başvurduğunu da sözlerine ekledi: “Arap kadınları çok güzel, önsezili ve gizemli oluyorlar. Önsezi demişken; türbanlı kadınların bakışlarıyla flört ederek baştan çıkarma arayışlarını yakalamak, eminim ki erkeklerin nefesini kesiyordur.”

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: