Cavcav'dan Fenerbahçelileri kızdıran karar!

Gençlerbirliği-Fenerbahçe U21 ligi 2014 sezonu 24. hafta karşılaşmasını izlemeye gelen Sarı-Lacivertli taraftarlar, 'İzleme alanı yok' kararı nedeniyle İlhan Cavcav Tesisleri'ne alınmadı.

Diğer Haberler

Cavcav'dan Fenerbahçelileri kızdıran karar! Ankara'da oynanan Gençlerbirliği-Fenerbahçe U21 ligi 2014 sezonu 24. hafta karşılaşmasını izlemeye gelen Sarı-Lacivertli taraftarlar, 'İzleme alanı yok' kararı nedeniyle İlhan Cavcav Tesisleri'ne alınmadı.

Bugün oynanan ve 1-1 biten karşılaşma öncesi maçı izlemek için Gençlerbirliği İlhan Cavcav Tesisleri'ne gelen yaklaşık 30-40 kişilik Fenerbahçeli taraftarları, kulüp güvenliği gerekçe göstermeden tesislere almadı. Kulüp Başkanı Cavcav'ın da izin vermediği gelişmede herhangi bir tatsız olay yaşanmadı.

Tesis önünde bekleyen taraftarlar ve sporcu aileleri "Çevik kuvveti çağırırız" tehditleri üzerine, maç sonuna kadar bekledi ve olay çıkarmadan dağıldılar.

Saha kenarlarında seyircinin karşılaşmayı izleme alanlarının müsait olmadığı gerekçesiyle alınmayan Sarı-Lacivertli taraftarlar, Galatasaraylı olduğunu açıklayan İlhan Cavcav'a sitem ederek TFF U21 talimatnamesinin 6. Maddesini hatırlatarak sitemde bulundular.

Bunlarda ilginizi çekebilir: