CAVİDAN'DAN SIYRILMAK İSTİYOR

Dudaktan Kalbe dizisinde 'Cavidan'ı oynayan Özge Özder, daha farklı rollerde oynamak istediğini söyledi.

Magazin

CAVİDAN'DAN SIYRILMAK İSTİYOR Bir televizyon programına konuk olan Özge Özder, yurtdışındaki oyuncuların bambaşka karakterlerle izleyenlerin karşısına çıkabildiklerine dikkat çekerek sert rollerde oynamak istediğini söyledi.

'Alışıldık rollerin üzerine gidiliyor' diyen Özge Özder, bir rolde beğenilen oyuncunun, daha sonra yapımcılardan benzer teklifler almasından yakındı.

Haziran Geccesi dizisinden sonra benzer roller gelmesi üzerine Cavidan rolü gelene kadar teklifleri kabul etmeyen Özge Özder, 'Dudaktan Kalbe gelmeseydi ne olurdu bilmiyorum, insana bir de bir şey gelecek ki içinden seçeceksin ama şu var; televizyon olarak görülüyor, para olarak görülüyor diziler ama oyuncu her alanda egzersiz yapabilir diye düşünüyorum' diyerek kendisini tekrar etmemek adına farklı karakterlerde oynamaya gayret ettiğini belirtti.

Özge Özder, yapımcılara da seslenerek 'Bundan sonra da Cavidan'dan daha farklı roller bekliyorum. Çünkü şimdi de ona benzer şeyler gelir. Şimdi ondan sıyrılmaya çalışacağım. İnşallah başarılı olabilirim' dedi ve ekledi 'Galiba drama oyuncusu olarak devam edeceğim hayatıma, öyle görünüyor!' diye konuştu.

Televizyon Gazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: