CEBİNDEN 30 YTL ÇIKTI!

Avrupa Yakası’nda zengin çocuğu Kubilay Peynircioğlu karakterini canlandıran, Gülse Birsel ile ters düştüğü için diziden ayrılan Vural Çelik, hala bir iş bulamadı.

Magazin

CEBİNDEN 30 YTL ÇIKTI! İşsiz günlerinde Taksim’de bir kafede oyalanan Vural Çelik, Mega Magazin programına dert yandı.Sinan Çetin’in başka bir dizisiyle anlaşan Vural Çelik, katıldığı bir TV programında Gülse Birsel’den “dişi” diye bahsetmiş ve bu yüzden yeni projeden de atılmıştı.

Vural Çelik, “İşsiz kaldıktan sonra cüzdanıma 20 YTL’den başka banknot girmedi. Şu an cüzdanımda 1 adet 20 YTL’lik banknot, 2’şer adet de 5’er YTL’lik banknot var sadece 30 YTL’m var” diyerek zor durumunu gözler önüne serdi. Çelik, “iş bulamazsam kara lastik giyip Taksim’de simit satarım” dedi. Vural Çelik’e işsiz günlerinde dolaylı yoldan bir tek bir arkadaşı vasıtasıyla Kurtlar Vadisi dizisinden teklif gelmiş. “Bana arkadaşım, Polat Alemdar’ı vuran adamı oynar mısın dedi. Nasıl oynarım sokakta beni linç ederler diye korktum ve kabul etmedim” dedi.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: