ÇEKİMLER MAYISTA BAŞLAYACAK

Nurgül Yeşilçay, yeni filmi için türban takacak. Erden Kıral'ın yöneteceği filmin çekimleri Mayıs ayında başlayacak.

Magazin

ÇEKİMLER MAYISTA BAŞLAYACAK Hazırlıkları devam eden filmin hikayesini anlatan Nurgül Yeşilçay, filmde türban takacağını söyledi. Televizyon gazetesi'nin haberine göre, Skytürk'te Ali Saydam ve Şirin Sever'in sunduğu 'Bildiğin Gibi Değil' programına konuk olan Yeşilçay, Mayıs ayında Erden Kıral'ın yönetmenliğinde çekimlerine başlanacak 'Vicdan' isimli filmin konusunu şöyle anlattı: 'Evli bir adama aşık olan bir kadını canlandıracağım. Adamın metresini yani. Ama aslında adam ile kadın eskiden sevgiliymiş. Fakat adamın şimdiki karısı, sevgilisinin elinden alarak adamla evlenmiş. Bir kasabada yaşıyorlar, çok varlıklı olmayan insanlar. Adam karısını öldürüyor ve hapse gidiyor. Kadın da pavyona çalışmaya gidiyor. Sonra kadın başka biriyle evleniyor ve türbana giriyor. Kocası onu türbana sokuyor. Sonra bir gün adam hapisten çıkıyor ve olanlar oluyor.'

Hep Sibel Can gibi dans etmek isterdim
İzmir Alaçatı'da çekilecek olan filmin bir sahnesinde iki kadının karşılıklı oryantal oynaması gerektiğini anlatan Nurgül Yeşilçay, diğer kadın oyuncu Tülin Özen ile birlikte Nesrin Topkapı'dan ders aldıklarını söyledi ve 'Filmin bir sahnesinde iki kadının bir köy düğününde hafif erotizm içeren dansı var. Göbek dansı yapmamız gerek ki adamın iyice gözü dönsün ve kadını öldürsün. Ben dans etmeyi biliyorum aslında ama göbek atıyorum Latin gibi oluyor. Hep de istemişimdir Sibel Can gibi dansetmeyi. Fırsat bu fırsat ders aldım. Ama Tülin daha başarılı' diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: