Çekinler bitti, İstanbul'dan ayrılmadı!

Madsen, bir süredir Hasan Karacadağ’ın filmi, TAFF Pictures yapımcılığındaki Magi’nin çekimleri sebebiyle İstanbul’da. Geçen haftayı, Soma haberlerini takip ederek geçiren Madsen, film çekimleri bitmesine rağmen programını değiştirerek bir süre daha İstanbul’da kalmaya karar verdi.

Kültür-Sanat

Çekinler bitti, İstanbul'dan ayrılmadı! Ünlü oyuncu, Los Angeles’ta yürüteceği çalışmaların bir kısmını, konakladığı Martı İstanbul Hotel’in terasından Tarihi Yarımada manzarasını seyrederek yapıyor. Michael Madsen, bir yandan da menajeri ile birlikte gündemi takip etmeye devam ediyor.

“İSTANBUL ŞAHANE BİR ŞEHİR VE İNSANLAR ÇOK İÇTEN!”
Daha önce İstanbul ve Antalya’yı gören Madsen, “İstanbul’a daha önce de geldim, ama hiçbir şey hatırlamıyorum. O zamanlar hayatı çok hızlı yaşıyordum ve her şey ben farkedip, tadına varamadan çok hızlı gelişiyordu.” dedi. Ünlü oyuncu, “İstanbul şahane bir şehir, ve insanları çok içten. Amerika’daki gibi sahte gülüşleri yok, gülümsedikleri zaman gerçekten içlerinden gelerek gülümsüyorlar.” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: