'ÇEKMEYİN, KIRARIM!'

Yaprak Dökümü'nün Ferhunde'si Deniz Çakır'ın dizide ve hayattaki sevgilisi Nihat Altınkaya, zorba çıktı..

Magazin

'ÇEKMEYİN, KIRARIM!' Oyuncu Deniz Çakır'ın dizide ve gerçek hayatta sevgilisi olan Nihat Altınkaya, Hande Ataizi'ne özendi. Şöhret sarhoşu genç oyuncu, fotoğraflarını çeken gazetecilere saldırarak tehditler savurdu....

Şöhret hastası oldu

Son günlerde ünlüler arasında yaygınlaşan gazetecilere saldırma modasına genç oyuncu Nihat Altınkaya da uydu. Yaprak Dökümü dizisinin Ferhunde'si Deniz Çakır'la hem dizide hem gerçek hayatta aşk yaşayan Altınkaya, kısa sürede şöhret hastalığına yakalandı. Önceki gün sevgilisiyle birlikte Fransız Sokağı'nda bir barda eğlenen genç oyuncu fotoğrafları çekilince çılgına döndü.

Alkol alınca dağıttı

Gazetecilere saldıran Altınkaya, 'Sakın beni çekmeyin. Hem makinenizi hem de kafanızı kırarım. Siz beni tanımıyorsunuz galiba. Size öyle bir dayak atarım ki neye uğradığınızı şaşırırsınız' diyerek tehditler savurdu. Daha sonra hızını alamayan genç oyuncu, bir muhabirin elinden makinesini alarak çektiği bütün fotoğrafları sildi. Alkollü Altınkaya'yı arkadaşları olay yerinden uzaklaştırdı.
takvim
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: