Cem Adrian: Bu konu burada kapanmayacak!

Cem Adrian, ' O Ses Türkiye' hakkındaki eleştirilerine devam etti.

Magazin

Cem Adrian: Bu konu burada kapanmayacak! Daha önce 'O Ses Türkiye'yi sert bir dille eleştiren Cem Adrian, "O koltuklarda utanmazca oturup bunu yapıyorsunuz. Şu fani dünyada insanların umutlarını söndürüp, gözyaşlarıyla beslediğiniz reytinglerden kazandığınız her maddi şeyin hesabını ödemenizi diliyorum" demişti.

Cem Adrian'ın bu eleştirilerine de Murat Boz ile Acun Ilıcalı yayın sırasında isim vermeden dolaylı olarak cevap verdi. Murat Boz bu tarz kaliteli seslerin 'O Ses Türkiye aracılığıyla' izleyiciyle buluştuğunu söyledi. Acun Ilıcalı ise programın izlenmesinin kendisiyle bir ilgisi olmadığını tamamen yarışmacıların performanslarıyla gerçekleştiğini açıkladı.

Yaşananların ardından Cem Adrian yeni bir açıklama yaptı. "Bu konu burada kapanmayacak" diyen Adrian Twitter hesabından "Ben çok üzgünüm ki müzisyenliğimin dışında dahada büyük hassasiyetim olan çocuklar ve onların suistimali ile ilgili yazmayacağım şey kalmayacaktır. Şimdilik bu kadar... Sevgi ve empati ile kalın." notunu yazdı.

İşte Cem Adrian'ın o açıklaması:

Bunlarda ilginizi çekebilir: