Cem Adrian haklı mı? O Ses Türkiye'nin eski şampiyonları şimdi ne halde?

Ünlü müzisyen Cem Adrian, O Ses Türkiye jürisini hedef alarak "O koltuklarda utanmazca oturup bunu yapıyorsunuz. Şu fani dünyada insanların umutlarını söndürüp, gözyaşlarıyla beslediğiniz reytinglerden kazandığınız her maddi şeyin hesabını ödemenizi diliyorum" diyerek ağır eleştirilerde bulunmuştu. O Ses Türkiye'nin eski şampiyonlarının durumunu değerlendirince Cem Adrian'ın eleştirisinde ne kadar haklı olduğu ortaya çıkıyor.

Magazin

Cem Adrian haklı mı? O Ses Türkiye'nin eski şampiyonları şimdi ne halde? Türkiye'nin en güçlü sesini bularak müzik piyasasına kazandırmayı amaçlayan O Ses Türkiye, Acun Ilıcalı'nın yurt dışında ülkemize uyarladığı formatlar arasında Survivor'ın ardından en çok tutulan ikincisi olarak göze batıyor. Peki yayınladığı dönemde adından çok söz ettiren şampiyonlar yarışma sonrası müzik kariyeri yapabiliyor mu? Yarışmadan kazandıkları albüm yapma fırsatını ve para ödülünü değerlendirebiliyor mu?

O Ses Türkiye'nin eski şampiyonları şimdi ne yapıyor? Sizler için derledik...

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: