CEM DAVRAN'DAN 'U DÖNÜŞÜ'

Geçtiğimiz günlerde bayan oyuncularla ilgili söylediği 'İyi aile kızı oyuncu olamaz' sözüyle gündem yaratan Cem Davran, geri adım mı atıyor?

Magazin

CEM DAVRAN'DAN 'U DÖNÜŞÜ' Geçtiğimiz gece Asmalı Mescit'te bir mekandan çıkarken görüntülediğimiz Cem Davran'ın yanında oyuncu arkadaşı Hakan Gerçek vardı. Dostlarıyla yemek yeyen ikili mekandan yine beraber ayrılırken objektiflere yakalandılar. Geçtiğimiz günlerde 'İyi aile kızı oyuncu olamaz' sözüyle dikkatleri üzerine çeken Cem Davran, tedirgin haraketleriyle ve kaçışıyla kafalarda 'Geri adım mı atıyor?' sorusunu oluşturdu.

'Cem Davran'dan U dönüşü'

Gündeme bomba gibi düşen ve birçok tartışma yaratan, 'İyi aile kızı oyuncu olamaz' sözleriyle ilgili sorularımızı yanıtsız bırakan Cem Davran, 'Oyuncu bayan olarak sen cevap ver' diyerek topu esprili bir dille oyuncu arkadaşı Hakan Gerçek'e attı.

'Şener Şen ile Uğur Yücel'i ihbar etti'

Magazincilerin sorularını yanıtlamayan ve bir yandan da yürüyerek kaçmaya çalışan Cem Davran, 'Aşağıda Uğur Yücel ile Şener Şen var' diyerek ünlü oyuncuları kameralara ihbar etti.

Yanıtsız bıraktığı sorularla, dikkat çeken tavırlarıyla ve kaçamak cevaplarıyla, 'Acaba söylediği sözlerden dolayı pişman mı oldu?' sorusunu akıllara düşüren Cem Davran, bakalım önümüzdeki günlerde bu konuyla ilgili bir açıklama yapacakmı?
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: