Cem Lokmanhekim gözyaşlarıyla Mersin'e uğurlandı!

Dün 49 yaşında hayatını kaybeden Ünlü tasarımcı Cem Lokmanhekim'in cenazesi bugün Teşvikiye Camii'nde kılınan ikindi namazını takiben memleketi Mersin'e gönderildi.

Yaşam

Cem Lokmanhekim gözyaşlarıyla Mersin'e uğurlandı! Ünlülerin takı tasarımcısı Cem Lokmanhekim'e gözyaşı İki senedir kanser tedavisi gören ünlü tasarımcı Cem Lokmanhekim, dün 49 yaşında hayatını kaybetti. Bir çok ünlü isimle çalışan Lokmanhekim için Teşvikiye Camii'nde ikindi namazını takiben naaşı memleketi Mersin'e gönderildi. Lokmanhekim, yarın Mersin şehir mezarlığında defnedilecek. Teşvikiye Camii'ndeki cenaze namazına aralarında Özge Ulusoy, Deniz Akkaya, Irmak Ünal, Tuğba Özerk gibi çok sayıda ünlü isim katıldı. Yakın dostları Cem Lokmanhekim'i gözyaşları içerisinde uğurladı.

CEM LOKMANHEKİM KİMDİR?
25 Eylül 1968 tarihinde Mersin’de dünyaya gelen Cem Lokmanhekim, İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden mezun oldu.

Çocukluğundan beri takı tasarlayan Lokmanhekim, mezun olduktan sonra tasarım işini profesyonel boyuta taşıdı ve koleksiyonlar yapmaya başladı. 2009 yılından bu yana tasarımları İstanbul Modern’de değer gören Lokmanhekim, Nişantaşı'nda bulunan atölyesinde tasarımlarını sergiledi. Cem Lokmanhekim 20 Ağustos 2017'de hayatını kaybetti.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: hurriyet.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: