'CEM ÖZER: CEM YILMAZ’A KIRGINIM!'

Kadir Has Üniversitesi öğrencileriyle buluşan Cem Özer, “Cem Yılmaz’a ondan önceki hiçbir komedyeni saymadığı için kırgınım” dedi..

Magazin

'CEM ÖZER: CEM YILMAZ’A KIRGINIM!' Abdullah Oğuz’un yönettiği “Sıcak” filminin oyuncuları önceki gün Kadir Has Üniversitesi Cibali Merkez Kampusü’nde ‘Üni Socua Club’ isimli öğrenci kulübünün düzenlediği söyleşide gençlerle buluştu. Söyleşiye, rol arkadaşları Ebru Akel, Gürgen Öz’le katılan Cem Özer’in açıklamaları damgasını vurdu. Özer, vizyona giren ‘A.R.O.G’, ‘Osmanlı Cumhuriyeti’ ve ‘Muro’ filmlerini değerlendirirken Cem Yılmaz’ı eleştirdi. Cem Yılmaz’a kırgın olduğunu söyleyen Özer, film çekmekten film izlemeye vakit bulamadığını belirterek şöyle konuştu: “Özellikle Cem Yılmaz’a ondan önceki hiç bir komedyeni saymadığı için kırgınım. Cem çok başarılı, kendisini çok da seviyorum ama öyle bir hale geldi ki, ondan önce kimse insanları güldürmemiş gibi oluyor. Mizahı farklı olabilir ama ustalara da saygı göstermek gerekir. Fenomenliği yaşarken züccaciye dükkânına girmiş fil gibi davranmamak lazım. Mesleğim adına daha dikkatli davranılması için bir öğüt bu...”

Cem Özer’in sözlerine destek veren filmin başrol oyuncularından Ebru Akel ise, “Oldum dememeli çalışmaya çalışmalı. Ben ‘A.R.O.G’u izledim aşkla yapılmış, herkesin eline sağlık. Diğer filmleri de izlemek istiyorum” dedi.

Filmdeki karakteri için 12 kilo veren Gürgen Öz ise “Filmdeki rolüm çok kısa ama filme yön veren bir karakter” dedi. Öz, öğrencilerin “Brad Pitt kırılan dişi için tazminat alıyor, siz verdiğiniz kilolar için bir ekstra aldınız mı?’ sorusuna ise “Almadım, oranın başka bir sistemi var. Ben de Brad Pitt değilim. Orası çok büyük bir endüstri ama Türk sineması son 10 yılda daha bir güzelleşti” yanıtını verdi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: