CEM SON NOKTAYI KOYDU

Cem Yılmaz Cansu Dere hakkındaki sorulara 'O ilişki artık bitti. Asla barışmayacağız' dedi.

Magazin

CEM SON NOKTAYI KOYDU Cem Yılmaz, dört yıllık sevgilisi Cansu Dere ile son dönemde sık sık gündeme gelen ayrılıp barıştığı söylentilerine son noktayı koydu. Yeni filmi ‘Yahşi Batı’ 1 Ocak’ta gösterime girecek olan Yılmaz, özel hayatıyla ilgili ilk kez konuştu. Yılmaz, “Cansu Dere ile ayrıldınız mı?” sorusuna “Evet, bitti doğrudur” dedi. “Peki kalbiniz dolu mu?” sorusuna ise “Evet dolu” cevabını verdi.

Yılmaz, yeni sevgilisinin kim olduğunu ise ısrarlara rağmen açıklamaktan kaçındı. Ünlü şovmenin adı geçen haftalarda oyuncu Hare Sürel ile aşk dedikodularına karışmıştı. Yılmaz, yeni sevgilisiyle ilgili sorulara "İsim sormayın, söylemem. Çünkü o kadar önemli bir insan olduğumu düşünmüyorum. İnsanları özel hayatımla meşgul etmek istemem" şeklinde konuştu. “Yahşi Batı" filmi hakkında izleyici kahkahaya boğulacak" diyen Cem Yılmaz, taşlı küpesi ve yüzükleriyle dikkat çekti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: