CEM UZAN VE DERİN MERMERCİ PARİS'TE EL ELE..

Cem Uzan'la sosyetik sevgilisi Derin Mermerci bayramı birlikte geçirdi.. Ünlü aşıklar Paris sokaklarında el ele dolaştılar..

Magazin

CEM UZAN VE DERİN MERMERCİ PARİS'TE EL ELE.. Çocuklarının annesi Alara Koçibey'le boşanma davası süren iş adamı Cem Uzan (50) sosyetik güzel Derin Mermerci (29) ile ciddi bir ilişki yaşıyor. Mermerci sevgilisini görmek için 15 günde bir soluğu Fransa'da alıyor. Çift, son olarak bayram tatilinde Paris'te bir araya geldi.

Champs-Elysees'nin arka sokaklarında OK Dergisi tarafından görüntülenen çiftin beraberlikleriyle ilgili olarak yakınlarına “Bu ilişkide her şey dengi dengine. İkimiz de aynı kalitedeyiz. Çok seviyeli, çok düzgün bir ilişki yaşıyoruz” dediği öğrenildi. İki çocuğunun annesi Alara Uzan Koçibey'e boşanma davası açan Cem Uzan, 1 yıl önce hakkındaki davalar yüzünden Fransa'ya sığınma talebinde bulunmuştu.

Cem Uzan- Derin Mermerci ilişkilerini artık gizlemiyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: