CEM UZAN'DAN NEZ'E TAZMİNAT DAVASI

Nez'in "Cem Uzan beni çiftliğe kapattı" iddialarına Uzan'dan karşı atak.

Magazin

CEM UZAN'DAN NEZ'E TAZMİNAT DAVASI Şarkıcı Nez'in 'Beni çiftliğe kapattı' dediği işadamı Cem Uzan'dan sert tepki geldi.

İŞTE O AÇIKLAMA

Bir takım yazılı ve internet medyasında "Uzanlar beni çiftliğe kapattı" başlığı ileşarkıcı Nez tarafından yapılan bir takım gerçeğe aykırı açıklamalara yer verilmiştir.

Şarkıcı Nez, açıklamasında müvekkilimiz Cem Uzan'ın kendisine albüm teklifi yapmak üzere bir uçakla çiftliğine götürdüğünü ve 1,5 ay süreyle burada tutulduğunu ileri sürmüştür.

Bu ifade baştan sona hayal mahsulü, gerçek dışı ve iftira niteliğindedir.

Müvekkilimiz Cem Uzan, şarkıcı Nez'e albüm teklifinde bulunmadığı, kendisini uçak ile çiftliğine getirtmediği, 1,5 ay çiftliğinde tutmadığı gibi bugüne kadar kendisi ile hiç karşılaşmamış, tanışmamıştır. Ayrıca müvekkilimizin kullandığı çiftliğe uçak ile gitmek de mümkün değildir.

Şarkıcı Nez, yeni albümünün tanıtımını yaparken medyada daha fazla yer almak amacıyla olsa gerek müvekkilimiz Cem Uzan'ın adını kullanma gayretkeşliği içine girmiştir.

Ancak müvekkilimiz hiç karşılaşmadığı, hiç tanışmadığı, hiç görüşmediği kişilerin kendi adına kullanarak medyada yer almasına izin vermeyecektir.

Bu bağlamda gerçeğe aykırı, hayal ürünü açıklamaları nedeniyle şarkıcı Nez hakkında 100.000.-TL'lik tazminat davası hafta başında açılacak, bu tip kendini bilmezliklere hiçbir zaman prim verilmeyecektir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Cem UZAN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: