CEM YILMAZ, AHU YAĞTU'YU BÖYLE İSTEDİ!

Cem Yılmaz Ahu Yağtu beraberliği evliliğe gidiyor

Magazin

CEM YILMAZ, AHU YAĞTU'YU BÖYLE İSTEDİ! Bir süredir evleneceği konuşulan ünlü şovmen Cem Yılmaz, İzmir'e gelerek kız arkadaşı Ahu Yağtu'yu ailesinden istedi.

Ünlü şovmen dün öğle saatlerinde İzmir'e geldi. Swiss Otel'de kalan Yılmaz, daha sonra özel araçla Ahu Yağtu'nun Karşıyaka ilçesindeki Yağtu Apartmanı'nda oturan ailesinin evine gitti. Yaklaşık 6 saat Ahu Yağtu'nun evinde kalan Cem Yılmaz, Yağtu'nun babası Hasan Neşet Yağtu ile birlikte zaman zaman sigara içmek için evin balkonuna çıktı. Yılmaz'ın balkonda otururken oldukça neşeli olduğu görüldü.
Evden gece 23.45 sıralarında Ahu Yağtu ile birlikte çıkan Cem Yılmaz, kız istemeyle ilgili soruları yanıtsız bırakarak "Gerçekten çok şaşkınlık içerisindeyim. Burda beklemenize gerçekten çok üzüldüm. Hiç gerek yoktu, anlayamıyorum." dedi.

Cem Yılmaz, Ahu Yağtu ve yanlarında bulunan arkadaşları daha sonra Swiss Otel'de döndü. Ünlü şovmenin 3 Mart 2012 tarihinde İtalya'nın başkenti Roma'da evlenmeyi planladığı iddia edildi. Cem Yılmaz'ın mahallelerine geldiğini duyan Yağtu ailesinin komşuları da, ünlü şovmeni görmek ve birlikte fotoğraf çektirmek için uzun süre evin önünde bekledi.

magazin

Bunlarda ilginizi çekebilir: