Cem Yılmaz, Arif V 216’nın çekimlerini tamamladı

Cem Yılmaz’ın merakla beklenen ve 5 Ocak 2018’de vizyona girmesi planlanan filmi Arif V 216’nın çekimleri sona erdi. Çekimlerin bitmesi üzerine Cem Yılmaz sosyal medya hesabından tatile çıkacağını açıkladı.

Kültür-Sanat

Cem Yılmaz, Arif V 216’nın çekimlerini tamamladı Komedyen Cem Yılmaz, senaryosunu kendisinin yazdığı Arif V 216'nın çekimlerini tamamladı. Yaklaşık 13 haftadır İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekimleri gerçekleştirilen Arif V 216 filminin çekimlerini tamamlayan Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından çekimlerin bittiğini ve tatile çıktığını sevenleriyle paylaştı.

Filmin çekimleri CMYLMZ Fikir Sanat Yapımevi'nin prodüksiyonuyla 150 kişilik bir teknik ekiple gerçekleştirildi. 13 hafta süren çekimler boyunca İstanbul'un güncel ve tarihi, doğal dokusu dekor olarak kullanıldı. Çekimler Yeniköy, Sirkeci, Çerkezköy, Büyükada gibi mekanlarda tamamlanırken bu semtlerin yanı sıra Ümraniye Platoları ve Beykoz Kundura platoları da Arif V 216'ya ev sahipliği yaptı.

5 bine yakın yardımcı oyuncu kadrosuyla tamamlanan çekimlerin ardından filmin post prodüksiyon çalışmaları önümüzdeki günlerde başlayacak.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: