Cem Yılmaz: Arkamda kimse yok!

Gençlerle bir araya gelen Cem Yılmaz onlara tavsiyeler bulundu. "Üreten insanın en büyük özelliği küsmemesi, başka bir yol bulması olmalı. Su gibi sızmak lazım yani" diyen ünlü komedyen "Arkamızda kimse yok dememek lazım. Benim de arkamda kimse yok ki! Ben de boş bir A4 kâğıdıyla başlıyorum yazmaya" ifadelerini kullandı.

Magazin

Cem Yılmaz: Arkamda kimse yok! Cem Yılmaz önceki gün 8. Malatya Uluslararası Film Festivali'ne konuk oldu. Burada gençlerle bir araya gelen komedyen onlara nasihatlerde bulundu. Sinemacı olmak isteyen gençlere şu tavsiyeleri verdi:

Defne Samyeli söyledi, Cem Yılmaz çaldı!

Defne Samyeli söyledi, Cem Yılmaz çaldı!''Bazen 'Abi arkamızda kimse yok ki' diyorlar. Benim de arkamda kimse yok. Boş bir A4 kağıdıyla işe başlıyorum. Kalemi alıp 'Arif V 216'yı yazıyorum. Küsmek doğru değil. Mücadele lazım. Bugün Malatya'daki bir kardeşimin cep telefonuyla çekeceği bir hikaye dünyada yankı bulabilir.''

Cem Yılmaz: Unut sevme beni!

Cem Yılmaz: Unut sevme beni!Defne Samyeli'nin isteği şoke etti!

Defne Samyeli'nin isteği şoke etti!Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: