CEM YILMAZ, BELEŞÇİLİKTEN BIKTI, USANDI!

Yılmaz’ın biletleri karaborsada 2 bin liraya alıcı buluyor

Magazin

CEM YILMAZ, BELEŞÇİLİKTEN BIKTI, USANDI! Ünlü komedyen Cem Yılmaz, kendisi ve yakınlarını arayıp gösterisine davetiye isteyenlerden bunalıp telefonlarını kapattı.

Beş yıl aradan sonra 10 Ocak'ta TİM'deki gösterisiyle stand-up'a geri dönen Cem Yılmaz'ın gösterilerine hayranları büyük ilgi gösteriyor. Öyle ki şova bilet bulmak imkânsız hale geldi. Ocak ayındaki biletler tükenirken Cem Yılmaz'ın gösterilerine davetiye arayanlar Yılmaz'ı ve yakınlarını telefon yağmuruna tuttular.

Bedavacılardan bunalan Yılmaz ve akrabaları ise çareyi telefonlarını kapamakta buldu. Öte yandan ünlü oyuncunun CM101MMXI – FUNDAMENTAL adlı gösterilerinin biletleri adeta karaborsaya düştü. Normalde 55-82 ve 98 TL arasında değişen biletler karaborsada 1000-2000 TL'ye alıcı buluyor. Cem Yılmaz'ın önceki gün geçekleştirdiği gösterisini izleyen ünlü isimler arasında Şebnem Ferah, Hıncal Uluç, Eser Yenerler ve Bedri Baykam vardı.
HT
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: