Cem Yılmaz: Ben bu işten bıktım usandım!

Daha önce de Cem Yılmaz'a açtığı davalarla gündeme gelen Prof. Dr. Orhan Kural, Cem Yılmaz'ı yine şikayet etti. Kural, 10 bin TL’lik manevi tazminat davası açtı. Cem Yılmaz ise Orhan Kural’la ilgili isyanını attığı tweet’le gösterdi. "Ben bu işten bıktım usandım!" dedi

Magazin

Cem Yılmaz: Ben bu işten bıktım usandım! Sigaraya açtığı savaşla tanınan ve sigaranın geçtiği projeleri şikayet eden Prof. Dr. Orhan Kural, bu sefer Cem Yılmaz'ın attığı bir tweet için adliyedeydi. Kural, Yılmaz’ın Twitter’da yaptığı paylaşım için 10 bin TL’lik manevi tazminat davası açtı.

Prof. Dr. Orhan Kural, 24 Ağustos'ta Cem Yılmaz’ın İngiltere'de yapacağı gösterisine 18 yaş sınırı getirildiği yönünde çıkan haberi Twitter'dan paylaşarak “İngiltere bu kişinin gençlik için nasıl tehlikeli olduğunu bizden önce anladı. Bravo. Yıllardır anlatmaya çalışıyorum” diye yazdı.

Bu paylaşımdan sonra Cem Yılmaz da yine Twitter'dan “Orhan Bey sizi sizin yönteminizle taciz etmek istemiyorum ama artık benimle ilgili bir terapi görmenizin zamanı geldiğini düşünüyorum” dedi.

“SÖZLÜ TACİZE UĞRADIM” İDDİASI

Bu cevabın üzerine Kural, İstanbul Adliyesi'ne gelerek Cem Yılmaz hakkında 10 bin TL'lik manevi tazminat davası açtı. Kural, Cem Yılmaz'ın bu tweetinden dolayı ailesi ve kendisinin sözlü tacize uğradığını iddia ederek, “Durup dururken neden böyle bir paylaşımdan dolayı rahatsız ediliyorum” dedi.

Avukat İzzet Demir de Cem Yılmaz'ın bu sözlerinin kabul edilemez olduğunu ifade ederek hukuken gerekli işlemleri başlattıklarını açıkladı.

“NE YAPACAĞIM BİLEMİYORUM!”

Bu yaşananların ardından Cem Yılmaz, Twitter'dan yazdığı mesajla adeta içini döktü. “Sevgili arkadaşlar ben bu işten bıktım usandım” diyen Yılmaz, “Sürekli bu garip iddialarla hakkımda dava açıyor demeç veriyor ve hiçbir anlamlı bir şey söylemiyor ancak sürekli haber ediliyor. 10 kusür senedir sürekli bir taciz var ne yapacağım bilemiyorum! Bariz bi tuhaflık artık bu yahu” yazdı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: